Mida naised tahavad?

Küsimus, mida on aegade algusest küsitud. Selle küsimuse vastust tahavad teada mehed üle kogu planeedi ja üllataval kombel selle küsimuse vastuse sõnastust tahavad teada ka naised. Olen olnud üle kuue aasta abielus. Mõne üksiku päeva olen olnud oma abikaasast eemal. Oleme purjetanud vaiksel ja ka tormisel merel. Olen teda tundma õppinud. Nüüd peale neid aastaid ja koos läbielatud kogemusi ma võin teha üldistava järelduse ja öelda, et mina tean, mida naised tahavad.

Naised tahavad, et mehed teaksid, mida naised tahavad.

Nii lihtne see ongi. See on see, mida naised tahavad. Kuid meeste poolt läheb asi keerulisemaks. Mehed peavad tundma oma naist piisavalt hästi, et ta teaks, mida ta naine tahab, ning käituma vastavalt. Mees ei tohi öelda naisele, mida naine tahab, ega küsima naise käest, mida naine tahab, vaid mees peab seda teadma ja vastalt käituma ja oma naist vastavalt kohtlema. Siit ülesanne meestele: mees peab olema piisavalt julge, et täis panga peale välja minna. Kas kõik või mitte midagi. See on üks asi, mis teeb mehest mehe. Mitte oma perega loterii mängimine, vaid kaalutletud otsus, mille teostumisel on kogu pere õnnelik.

Naised vajavad kindlustunnet. Mitte ainult majanduslikku, vaid ka füüsilist. Naine vajab kedagi, kes oleks tema kõrval ja kellele ta saaks ükskõik millal toetuda. Mehe kohus ongi olla tugev, aga seda ei tohi eeldada naiselt. Naised on õrnad ning seda pole vaja muuta.